2025-02-23T09:52:37-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-165701%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T09:52:37-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-165701%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T09:52:37-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T09:52:37-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

О кратности непрерывных отображений областей

Доведено, що або власне відображення області n-вимірного многовиду на область іншого n-вимірного многовиду степеня k буде внутрішнім відображенням, або існує точка в образі, яка має не менше ніж |k|+2 прообрази. Якщо ж обмеження f на внутрішність області є нульвимірним відображенням, то у другому ви...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Зелинский, Ю.Б.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2005
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165701
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-165701
record_format dspace
spelling irk-123456789-1657012020-02-16T01:26:18Z О кратности непрерывных отображений областей Зелинский, Ю.Б. Короткі повідомлення Доведено, що або власне відображення області n-вимірного многовиду на область іншого n-вимірного многовиду степеня k буде внутрішнім відображенням, або існує точка в образі, яка має не менше ніж |k|+2 прообрази. Якщо ж обмеження f на внутрішність області є нульвимірним відображенням, то у другому випадку множина точок образу, що мають не менше ніж |k|+2 прообрази, містить підмножину повної розмірності n. Крім цього, побудовано приклад відображення двовимірної області, гомеоморфного на межі, нульвимірного, що має нескінченну кратність і обмеження якого на досить велику частину множини розгалуження є гомеоморфізмом. We prove that either the proper mapping of a domain of an n-dimensional manifold onto a domain of another n-dimensional manifold of degree k is an interior mapping or there exists a point in the image that has at least |k|+2 preimages. If the restriction of f to the interior of the domain is a zero-dimensional mapping, then, in the second case, the set of points of the image that have at least |k|+2 preimages contains a subset of total dimension n. In addition, we construct an example of a mapping of a two-dimensional domain that is homeomorphic at the boundary and zero-dimensional, has infinite multiplicity, and is such that its restriction to a sufficiently large part of the branch set is a homeomorphism. 2005 Article О кратности непрерывных отображений областей / Ю.Б. Зелинский // Український математичний журнал. — 2005. — Т. 57, № 4. — С. 554–558. — Бібліогр.: 7 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165701 513.835 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
topic Короткі повідомлення
Короткі повідомлення
spellingShingle Короткі повідомлення
Короткі повідомлення
Зелинский, Ю.Б.
О кратности непрерывных отображений областей
Український математичний журнал
description Доведено, що або власне відображення області n-вимірного многовиду на область іншого n-вимірного многовиду степеня k буде внутрішнім відображенням, або існує точка в образі, яка має не менше ніж |k|+2 прообрази. Якщо ж обмеження f на внутрішність області є нульвимірним відображенням, то у другому випадку множина точок образу, що мають не менше ніж |k|+2 прообрази, містить підмножину повної розмірності n. Крім цього, побудовано приклад відображення двовимірної області, гомеоморфного на межі, нульвимірного, що має нескінченну кратність і обмеження якого на досить велику частину множини розгалуження є гомеоморфізмом.
format Article
author Зелинский, Ю.Б.
author_facet Зелинский, Ю.Б.
author_sort Зелинский, Ю.Б.
title О кратности непрерывных отображений областей
title_short О кратности непрерывных отображений областей
title_full О кратности непрерывных отображений областей
title_fullStr О кратности непрерывных отображений областей
title_full_unstemmed О кратности непрерывных отображений областей
title_sort о кратности непрерывных отображений областей
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 2005
topic_facet Короткі повідомлення
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165701
citation_txt О кратности непрерывных отображений областей / Ю.Б. Зелинский // Український математичний журнал. — 2005. — Т. 57, № 4. — С. 554–558. — Бібліогр.: 7 назв. — рос.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT zelinskijûb okratnostinepreryvnyhotobraženijoblastej
first_indexed 2023-10-18T22:16:46Z
last_indexed 2023-10-18T22:16:46Z
_version_ 1796155101190029312