Про асимптотичну відповідність між розв'язками стохастичних та звичайних рівнянь

Для слабонелинейной стохастической системы построена система обыкновенных дифференциальных уравнений, поведение решений которой на бесконечности подобно поведению решений исходной стохастической системы....

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2011
Hauptverfasser: Новак, І.Г., Самойленко, А.М., Станжицький, О.М.
Format: Artikel
Sprache:Ukrainian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 2011
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/166358
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Про асимптотичну відповідність між розв'язками стохастичних та звичайних рівнянь / І.Г. Новак, А.М. Самойленко, О.М. Станжицький // Український математичний журнал. — 2011. — Т. 63, № 8. — С. 1103–1127. — Бібліогр.: 19 назв. — укр.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Beschreibung
Zusammenfassung:Для слабонелинейной стохастической системы построена система обыкновенных дифференциальных уравнений, поведение решений которой на бесконечности подобно поведению решений исходной стохастической системы.