2025-02-23T00:44:41-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-172081%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:44:41-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-172081%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:44:41-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T00:44:41-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций

Одержано умови існування локального диференційовного розв'язку системи нелінійних функціональних рівнянь з нелінійними відхиленнями аргументу.

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Пелюх, Г.П.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2001
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172081
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-172081
record_format dspace
spelling irk-123456789-1720812020-10-18T01:25:13Z О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций Пелюх, Г.П. Статті Одержано умови існування локального диференційовного розв'язку системи нелінійних функціональних рівнянь з нелінійними відхиленнями аргументу. We obtain conditions for the existence of a local differentiable solution of a system of nonlinear functional equations with nonlinear deviations of an argument. 2001 Article О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций / Г.П. Пелюх // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 1. — С. 64-77. — Бібліогр.: 12 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172081 517.9 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Пелюх, Г.П.
О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций
Український математичний журнал
description Одержано умови існування локального диференційовного розв'язку системи нелінійних функціональних рівнянь з нелінійними відхиленнями аргументу.
format Article
author Пелюх, Г.П.
author_facet Пелюх, Г.П.
author_sort Пелюх, Г.П.
title О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций
title_short О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций
title_full О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций
title_fullStr О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций
title_full_unstemmed О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций
title_sort о существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 2001
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172081
citation_txt О существовании локальных гладких решений систем нелинейных функциональных уравнений с отклонениями, зависящими от неизвестных функций / Г.П. Пелюх // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 1. — С. 64-77. — Бібліогр.: 12 назв. — рос.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT pelûhgp osuŝestvovaniilokalʹnyhgladkihrešenijsistemnelinejnyhfunkcionalʹnyhuravnenijsotkloneniâmizavisâŝimiotneizvestnyhfunkcij
first_indexed 2023-10-18T22:31:03Z
last_indexed 2023-10-18T22:31:03Z
_version_ 1796155722783784960