2025-02-22T23:38:41-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-172171%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T23:38:41-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-172171%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T23:38:41-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-22T23:38:41-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response
Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами
Досліджується поточкове наближення алгебраїчними многочленами класів функцій, які є сингулярними інтегралами від обмежених функцій. Отримано асимптотично точні оцінки наближень....
Saved in:
Main Author: | |
---|---|
Format: | Article |
Language: | Russian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2001
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172171 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
id |
irk-123456789-172171 |
---|---|
record_format |
dspace |
spelling |
irk-123456789-1721712020-10-27T01:26:31Z Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами Моторный, В.П. Статті Досліджується поточкове наближення алгебраїчними многочленами класів функцій, які є сингулярними інтегралами від обмежених функцій. Отримано асимптотично точні оцінки наближень. We study the problem of pointwise approximation by algebraic polynomials for classes of functions that are singular integrals of bounded functions. We obtain asymptotically exact estimates of approximations. 2001 Article Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами / В.П. Моторный // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 3. — С. 331-345. — Бібліогр.: 27 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172171 517.5 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України |
institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
collection |
DSpace DC |
language |
Russian |
topic |
Статті Статті |
spellingShingle |
Статті Статті Моторный, В.П. Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами Український математичний журнал |
description |
Досліджується поточкове наближення алгебраїчними многочленами класів функцій, які є сингулярними інтегралами від обмежених функцій. Отримано асимптотично точні оцінки наближень. |
format |
Article |
author |
Моторный, В.П. |
author_facet |
Моторный, В.П. |
author_sort |
Моторный, В.П. |
title |
Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами |
title_short |
Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами |
title_full |
Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами |
title_fullStr |
Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами |
title_full_unstemmed |
Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами |
title_sort |
приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами |
publisher |
Інститут математики НАН України |
publishDate |
2001 |
topic_facet |
Статті |
url |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/172171 |
citation_txt |
Приближение некоторых классов сингулярных интегралов алгебраическими многочленами / В.П. Моторный // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 3. — С. 331-345. — Бібліогр.: 27 назв. — рос. |
series |
Український математичний журнал |
work_keys_str_mv |
AT motornyjvp približenienekotoryhklassovsingulârnyhintegralovalgebraičeskimimnogočlenami |
first_indexed |
2023-10-18T22:31:15Z |
last_indexed |
2023-10-18T22:31:15Z |
_version_ |
1796155732280737792 |