Оптимізація режимів високотемпературної індукційної обробки нелінійних електропровідних тіл

На основі розробленої математичної моделі опису термомеханічних процесів в електропровідних тілах, що мають різну здатність до намагнічування та поляризації за умов дії електромагнітного поля, запропоновано підхід до комп’ютерного моделювання електромагнітних, теплових і механічних полів у феромагні...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2017
Автори: Гачкевич, О.Р., Дробенко, Б.Д., Ванкевич, П.I, Яковлев, М.Ю.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренко НАН України 2017
Назва видання:Проблемы прочности
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/173675
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Оптимізація режимів високотемпературної індукційної обробки нелінійних електропровідних тіл / О.Р. Гачкевич, Б.Д. Дробенко, П.I. Ванкевич, М.Ю. Яковлев // Проблемы прочности. — 2017. — № 3. — С. 98-104. — Бібліогр.: 17 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:На основі розробленої математичної моделі опису термомеханічних процесів в електропровідних тілах, що мають різну здатність до намагнічування та поляризації за умов дії електромагнітного поля, запропоновано підхід до комп’ютерного моделювання електромагнітних, теплових і механічних полів у феромагнітних тілах. Наведено результати досліджень режимів високотемпературної індукційної обробки тіл із різних феромагнітних матеріалів. Показано, що шляхом вибору частоти електричного струму на етапі нагрівання і умов подальшого охолодження можна формувати в тілах залишкові напруження, близькі до заданих, або зменшувати тривалість процесу термообробки виробів за обмежень на напруження.