Періодичні видання НАН України з фізико-технічних і математичних наук: рівень монополізованості

Статтю присвячено вивченню рівня монополізованості наукових журналів Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України. Це третя і завершальна публікація з дослідження широти авторської аудиторії наукової періодики НАН України за період 2015–2017 рр. Як і у попередніх статтях, оцінювання авто...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2020
Автори: Радченко, А.І., Коваль, Н.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України 2020
Назва видання:Вісник НАН України
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/173802
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Періодичні видання НАН України з фізико-технічних і математичних наук: рівень монополізованості / А.І. Радченко, Н.В. Коваль // Вісник Національної академії наук України. — 2020. — № 11. — С. 51-58. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Статтю присвячено вивченню рівня монополізованості наукових журналів Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України. Це третя і завершальна публікація з дослідження широти авторської аудиторії наукової періодики НАН України за період 2015–2017 рр. Як і у попередніх статтях, оцінювання авторської аудиторії журналу та рівня його монополізованості проведено на основі обчислення індексу Херфіндаля–Хіршмана, визначено кількісний зважений розподіл авторів кожного видання за афіліацією (офіційним місцем роботи). З’ясовано, що журнали з фізико-технічних і математичних наук мають здебільшого високий рівень монополізованості (54 %), 17 % з них мають середній рівень і 25 % видань — низький рівень монополізованості.