Інституційне забезпечення економіки космосу

У статті проаналізовано поняття «економіки Космосу», його складових, приведено основні чинники для обгрунтування економічного складу освоєння космічного простору, проаналізовано сферу інтересів національної і економічної безпеки України у сфері Космосу. Надано пропозиції щодо вдосконалення національ...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2018
Автори: Булат, А.Ф., Осадча, Н.В., Кутумов, І.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України 2018
Назва видання:Геотехнічна механіка
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/174455
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Інституційне забезпечення економіки космосу / А.Ф. Булат, Н.В. Осадча, І.В. Кутумов // Геотехнічна механіка: Міжвід. зб. наук. праць. — Дніпро: ИГТМ НАНУ, 2018. — Вип. 141. — С. 151-165. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті проаналізовано поняття «економіки Космосу», його складових, приведено основні чинники для обгрунтування економічного складу освоєння космічного простору, проаналізовано сферу інтересів національної і економічної безпеки України у сфері Космосу. Надано пропозиції щодо вдосконалення національного законодавства у космічній галузі. Визначено місце космічних інтересів у багаторівневій та багатовимірній сучасній світогосподарській системі. Досліджено, які саме і яким чином корисні копалини можуть бути видобуті на космічних об'єктах, і яка економічна доцільність проведення таких робіт. Проаналізовано стан підтримки державою ракетно-космічної галузі в Україні, стан зацікавленості приватних компаній у фінансуванні економічного освоєння космічного простору.