Устойчивость решений одного класса нелинейных динамических уравнений

Дослiджено стiйкiсть нульового розв’язку нелiнiйного динамiчного рiвняння на часовiй шкалi при деяких припущеннях щодо його правої частини. Крiм умов iснування та єдиностi розв’язку задачi Кошi припускається, що експоненцiальна функцiя лiнiйного наближення обмежена, а норми нелiнiйної частини i її...

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2010
Hauptverfasser: Бабенко, С.В., Слынько, В.И.
Format: Artikel
Sprache:Russian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 2010
Schriftenreihe:Нелінійні коливання
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/174959
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Устойчивость решений одного класса нелинейных динамических уравнений / С.В. Бабенко, В.И. Слынько // Нелінійні коливання. — 2010. — Т. 13, № 4. — С. 439-460. — Бібліогр.: 14 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Ähnliche Einträge