Побудова нескiнченновимiрного iнварiантного тора злiченної системи лiнiйних диференцiально-рiзницевих рiвнянь методом укорочення її за кутовою змiнною
Для построения бесконечномерного инвариантного тора линейной системы дифференциальноразностных уравнений, зависящей от бесконечного множества постоянных разнознаковых отклонений аргументов, применен метод укорочения угловой переменной, т. е. функция, определяющая этот тор, представлена в виде предел...
Збережено в:
Дата: | 2011 |
---|---|
Автори: | Самойленко, А.М., Теплiнський, Ю.В., Пасюк, К.В. |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Інститут математики НАН України
2011
|
Назва видання: | Нелінійні коливання |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175344 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Побудова нескiнченновимiрного iнварiантного тора злiченної системи лiнiйних диференцiально-рiзницевих рiвнянь методом укорочення її за кутовою змiнною / А.М. Самойленко, Ю.В. Теплiнський, К.В. Пасюк // Нелінійні коливання. — 2011. — Т. 14, № 2. — С. 267-280. — Бібліогр.: 9 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineСхожі ресурси
-
Iснування обмежених розв’язкiв нелiнiйних рiзницевих рiвнянь в банаховому просторi
за авторством: Грод, I.М.
Опубліковано: (2013) -
Про перiодичнi розв’язки систем лiнiйних функцiонально-рiзницевих рiвнянь
за авторством: Пелюх, Г.П., та інші
Опубліковано: (2009) -
Застосування методу усереднення до дослiдження стiйкостi диференцiально-рiзницевих рiвнянь
за авторством: Клевчук, I.I.
Опубліковано: (2011) -
Застосування асимптотичних методiв до регулярно i сингулярно збурених диференцiально-рiзницевих рiвнянь
за авторством: Перестюк, М.О., та інші
Опубліковано: (2013) -
Групова класифiкацiя рiвнянь Шрьодiнгера зi змiнною масою для двовимiрного випадку
за авторством: Засадко, Т.М.
Опубліковано: (2015)