2025-02-23T04:30:36-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-175498%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T04:30:36-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-175498%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T04:30:36-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T04:30:36-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка

Для звичайного диференцiального рiвняння другого порядку, яке мiстить у правiй частинi суму доданкiв з правильно мiнливими вiдносно невiдомої функцiї та iї похiдної першого порядку нелiнiйностями, встановлено необхiднi та достатнi умови iснування широкого класу монотонних розв’язкiв, а також точнi а...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Козьма, А.А.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2011
Series:Нелінійні коливання
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175498
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-175498
record_format dspace
spelling irk-123456789-1754982021-02-02T01:29:07Z Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка Козьма, А.А. Для звичайного диференцiального рiвняння другого порядку, яке мiстить у правiй частинi суму доданкiв з правильно мiнливими вiдносно невiдомої функцiї та iї похiдної першого порядку нелiнiйностями, встановлено необхiднi та достатнi умови iснування широкого класу монотонних розв’язкiв, а також точнi асимптотичнi зображення для розв’язкiв з цього класу в околi особливої точки. For an ordinary second order differential equation containing, in the right-hand side, a sum of terms with nonlinearities that regularly vary with respect to the unknown function and its derivatives, we find necessary and sufficient conditions for existence of a broad class of monotone solutions, together with exact asymptotic representations of solutions in this class in a neighborhood of the singular point. 2011 Article Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка / А.А. Козьма // Нелінійні коливання. — 2011. — Т. 14, № 4. — С. 468-481. — Бібліогр.: 8 назв. — рос. 1562-3076 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175498 517.925 ru Нелінійні коливання Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
description Для звичайного диференцiального рiвняння другого порядку, яке мiстить у правiй частинi суму доданкiв з правильно мiнливими вiдносно невiдомої функцiї та iї похiдної першого порядку нелiнiйностями, встановлено необхiднi та достатнi умови iснування широкого класу монотонних розв’язкiв, а також точнi асимптотичнi зображення для розв’язкiв з цього класу в околi особливої точки.
format Article
author Козьма, А.А.
spellingShingle Козьма, А.А.
Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка
Нелінійні коливання
author_facet Козьма, А.А.
author_sort Козьма, А.А.
title Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка
title_short Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка
title_full Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка
title_fullStr Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка
title_full_unstemmed Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка
title_sort асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 2011
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175498
citation_txt Асимптотическое поведение одного класса решений нелинейных неавтономных дифференциальных уравнений второго порядка / А.А. Козьма // Нелінійні коливання. — 2011. — Т. 14, № 4. — С. 468-481. — Бібліогр.: 8 назв. — рос.
series Нелінійні коливання
work_keys_str_mv AT kozʹmaaa asimptotičeskoepovedenieodnogoklassarešenijnelinejnyhneavtonomnyhdifferencialʹnyhuravnenijvtorogoporâdka
first_indexed 2023-10-18T22:38:59Z
last_indexed 2023-10-18T22:38:59Z
_version_ 1796156072835153920