2025-02-23T00:38:36-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-175808%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:38:36-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-175808%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:38:36-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T00:38:36-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами

Розглядається питання про існування T -періодичних р о з в ’язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами вигляду x`(t)=f(x(t))+g(max(x(u)))+p(t) t,x є R...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Authors: Банцур, Н.Р., Трофімчук, О.П.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Інститут математики НАН України 1998
Series:Нелінійні коливання
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175808
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-175808
record_format dspace
spelling irk-123456789-1758082021-02-03T01:26:20Z Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами Банцур, Н.Р. Трофімчук, О.П. Розглядається питання про існування T -періодичних р о з в ’язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами вигляду x`(t)=f(x(t))+g(max(x(u)))+p(t) t,x є R Problem of existence of T-periodic solution of the nonlinear scalar differential equations of the form x`(t)=f(x(t))+g(max(x(u)))+p(t) t,x є R is investigated. 1998 Article Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами / Н.Р. Банцур, О.П. Трофімчук // Нелінійні коливання. — 1998. — Т. 1, № 1. — С. 1-5. — Бібліогр.: 6 назв. — укр. 1562-3076 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175808 517.9 uk Нелінійні коливання Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
description Розглядається питання про існування T -періодичних р о з в ’язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами вигляду x`(t)=f(x(t))+g(max(x(u)))+p(t) t,x є R
format Article
author Банцур, Н.Р.
Трофімчук, О.П.
spellingShingle Банцур, Н.Р.
Трофімчук, О.П.
Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами
Нелінійні коливання
author_facet Банцур, Н.Р.
Трофімчук, О.П.
author_sort Банцур, Н.Р.
title Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами
title_short Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами
title_full Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами
title_fullStr Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами
title_full_unstemmed Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами
title_sort про існування t-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 1998
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175808
citation_txt Про існування T-періодичних розв'язків суттєво нелінійних скалярних диференціальних рівнянь з максимумами / Н.Р. Банцур, О.П. Трофімчук // Нелінійні коливання. — 1998. — Т. 1, № 1. — С. 1-5. — Бібліогр.: 6 назв. — укр.
series Нелінійні коливання
work_keys_str_mv AT bancurnr proísnuvannâtperíodičnihrozvâzkívsuttêvonelíníjnihskalârnihdiferencíalʹnihrívnânʹzmaksimumami
AT trofímčukop proísnuvannâtperíodičnihrozvâzkívsuttêvonelíníjnihskalârnihdiferencíalʹnihrívnânʹzmaksimumami
first_indexed 2023-10-18T22:37:33Z
last_indexed 2023-10-18T22:37:33Z
_version_ 1796156020273184768