Про інтегровні з р-м степенем розв’язки різницевого рівняння з неперервним аргументом у банаховому просторі
Дослiджується питання про обмеженiсть або iнтегровнiсть з p-м степенем розв’язкiв рiзницевих рiвнянь з неперервним аргументом для спецiальних класiв „вхiдних” функцiй....
Збережено в:
Дата: | 2012 |
---|---|
Автори: | Городнiй, М.Ф., Сиротенко, А.В. |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Інститут математики НАН України
2012
|
Назва видання: | Нелінійні коливання |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/175882 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Про інтегровні з р-м степенем розв’язки різницевого рівняння з неперервним аргументом у банаховому просторі / М.Ф. Городнiй, А.В. Сиротенко // Нелінійні коливання. — 2012. — Т. 15, № 3. — С. 337-343. — Бібліогр.: 4 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineСхожі ресурси
-
Інтегровні зі степенем p розв’язки операторно-диференціального рівняння
за авторством: Городній, М.Ф., та інші
Опубліковано: (2014) -
lp-розв'язки одного різницевого рівняння в банаховому просторі
за авторством: Городній, М.Ф.
Опубліковано: (2003) -
Періодичні розв'язки систем лінійних різницевих рівнянь з неперервним аргументом
за авторством: Богай, Н.А.
Опубліковано: (2011) -
Про lp-розв'язки різницевого рівняння з операторними коефіцієнтами
за авторством: Городній, М.Ф., та інші
Опубліковано: (2008) -
Неперервні розв'язки системи нелінійних різницевих рівнянь з неперервним аргументом та їх властивості
за авторством: Богай, Н.А.
Опубліковано: (2007)