О многоточечной задаче для системы гиперболических уравнений со смешанной производной
Розглянуто багатоточкову задачу з даними на характеристицi системи гiперболiчних рiвнянь другого порядку з двома незалежними змiнними. Шляхом введення нових невiдомих функцiй задачу зведено до еквiвалентної задачi, що складається з сiм’ї багатоточкових задач для систем звичайних диференцiальних рiвн...
Gespeichert in:
Datum: | 2014 |
---|---|
1. Verfasser: | |
Format: | Artikel |
Sprache: | Russian |
Veröffentlicht: |
Інститут математики НАН України
2014
|
Schriftenreihe: | Нелінійні коливання |
Online Zugang: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/177090 |
Tags: |
Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Zitieren: | О многоточечной задаче для системы гиперболических уравнений со смешанной производной / А.Т. Асанова // Нелінійні коливання. — 2014. — Т. 17, № 3. — С. 295-313 — Бібліогр.: 17 назв. — рос. |