Двухточечная задача для систем, удовлетворяющих условию управляемости со скобками Ли второго порядка

Дослiджується двоточкова задача керування для лiнiйних за керуванням систем. Клас систем, що розглядається, задовольняє умову керованостi з дужками Лi до другого порядку включно. Для розв’язання поставленої задачi використовуються тригонометричнi полiноми, коефiцiєнти яких обчислюються за допомогою...

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2015
Hauptverfasser: Грушковская, В.В., Зуев, А.Л.
Format: Artikel
Sprache:Russian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 2015
Schriftenreihe:Нелінійні коливання
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/177220
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Двухточечная задача для систем, удовлетворяющих условию управляемости со скобками Ли второго порядка / В.В. Грушковская, А.Л. Зуев // Нелінійні коливання. — 2015. — Т. 18, № 3. — С. 357-372 — Бібліогр.: 18 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Ähnliche Einträge