Інваріантні множини різницевих систем та їх стійкість
Для системи рiзницевих рiвнянь встановлено умови iснування та стiйкостi iнварiантних множин, обґрунтовано принцип зведення. Дослiджено поведiнку iнварiантної множини при малих збуреннях....
Збережено в:
Дата: | 2005 |
---|---|
Автор: | |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Інститут математики НАН України
2005
|
Назва видання: | Нелінійні коливання |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/178024 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Інваріантні множини різницевих систем та їх стійкість / А.М. Ткачук // Нелінійні коливання. — 2005. — Т. 8, № 2. — С. 258-264. — Бібліогр.: 2 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineРезюме: | Для системи рiзницевих рiвнянь встановлено умови iснування та стiйкостi iнварiантних множин, обґрунтовано принцип зведення. Дослiджено поведiнку iнварiантної множини при малих
збуреннях. |
---|