Бібліографічні покажчики як джерела з історії Півдня і Сходу України

У статті представлено та проаналізовано різні типи бібліографічних покажчиків, які можуть бути джерелами для нових досліджень з історії Півдня і Сходу України. Висвітлено багатогалузеві краєзнавчі покажчики літератури, що включають інформацію про історію губерній на українських землях кінця XVIII...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2017
Автор: Дуднік, О.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут історії України НАН України 2017
Назва видання:Український історичний збірник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/182017
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Бібліографічні покажчики як джерела з історії Півдня і Сходу України / О. Дуднік // Український історичний збірник. — 2017. — Вип. 19. — С. 408-424. — Бібліогр.: 29 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті представлено та проаналізовано різні типи бібліографічних покажчиків, які можуть бути джерелами для нових досліджень з історії Півдня і Сходу України. Висвітлено багатогалузеві краєзнавчі покажчики літератури, що включають інформацію про історію губерній на українських землях кінця XVIII — початку XX ст. Розглянуто та проаналізовано краєзнавчі бібліографічні покажчики, присвячені місцевим дослідникам і керівникам влади, історії міст і сіл південного сходу України. Представлено велику групу тематичних краєзнавчих покажчиків про найважливіші події в історії України: революцію 1917–1920 рр., політику «українізації», політичні репресії, голодомори.