Методи математичного моделювання та оптимізація умов амперометричного визначення солей полігексаметиленгуанідіну

З використанням методів математичного моделювання досліджено кінетику та механізм основних електроаналітичних процесів, які протікають під час амперометричного визначення органічних катіонів різних солей полігексаметиленгуанідіну (ПГМГ) та продукту їхньої деструкції — гексаметилендіаміну. Для теорет...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2012
Автори: Нечипорук, В.В., Болотін, О.В., Куманьова, М.О., Ткач, В.І.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України 2012
Назва видання:Украинский химический журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/187656
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Методи математичного моделювання та оптимізація умов амперометричного визначення солей полігексаметиленгуанідіну / В.В. Нечипорук, О.В. Болотін, М.О. Куманьова, В.І. Ткач // Украинский химический журнал. — 2012. — Т. 78, № 2. — С. 109-114. — Бібліогр.: 14 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:З використанням методів математичного моделювання досліджено кінетику та механізм основних електроаналітичних процесів, які протікають під час амперометричного визначення органічних катіонів різних солей полігексаметиленгуанідіну (ПГМГ) та продукту їхньої деструкції — гексаметилендіаміну. Для теоретичного аналізу часової поведінки аналітичного сигналу в залежності від параметрів електрохімічної системи та виявлення основних факторів впливу на аналітичний ефект проведено узагальнення кінетичної моделі електроаналітичних процесів, яка розглядалась в наших попередніх роботах [10, 11], на випадок наявності n-проміжних продуктів. Запропоновано математичну модель динаміки електроаналітичних процесів, яка грунтується на системі звичайних диференційних рівнянь з n-компонентами. На підставі аналітичних та чисельних досліджень математичної моделі сплановано лабораторні експерименти з визначення оптимального часу фіксації граничного струму після додавання титранту (τопт) та розроблено методику амперометричного визначення солей полігексаметиленгуанідіну.