Сучасний стан популяції вовка в Українському Поліссі

На підставі результатів оригінальних досліджень та анкетування мисливствознавчії) та мисливців розглядаються та аналізуються оцінки чисельності вовків у межах Полісся як місця резервації природної популяції вовка в Україні. Середня чисельність зграї коливається в межах 5—10 особин на кожний держлісг...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України
Дата:1999
Автор: Жила, С.М.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України 1999
Назва видання:Вестник зоологии
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/188902
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Сучасний стан популяції вовка в Українському Поліссі / С.М. Жила // Вестник зоологии. — 1999. — Т. 33, № 4-5. — С. 115-117. — Бібліогр.: 3 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:На підставі результатів оригінальних досліджень та анкетування мисливствознавчії) та мисливців розглядаються та аналізуються оцінки чисельності вовків у межах Полісся як місця резервації природної популяції вовка в Україні. Середня чисельність зграї коливається в межах 5—10 особин на кожний держлісгосп, щільність популяції — в межах 0,4—2,4 (звичайно 1—2) особин на 100 км2. Найбільша щільність вовків спостерігається у прикордонних районах та у Чорнобильській зоні. Місцем постійного підживлення поліської популяції є прилеглі до України області Білорусії та Російської Федерації. Підтримання популяції Лісостепу та Степу загалом йде за рахунок постійної міграції вовків з Полісся на південь.