Партнерство як форма економічної взаємодії на ринку освітніх послуг

У статті розглянуто роль партнерства як ефективного інструменту в системі формування конкурентоспроможності закладів позашкільної музичної освіти на сучасному ринку освітніх послуг. Через аналіз різноманітних форм партнерства з музичними установами, бізнесом, громадськими організаціями та іншими суб...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2023
Автор: Літвяк, А.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут економіки промисловості НАН України 2023
Назва видання:Управління економікою: теорія та практика
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/197934
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Партнерство як форма економічної взаємодії на ринку освітніх послуг / А.В. Літвяк // Управління економікою: теорія та практика: Зб. наук. пр. — К: ІЕП НАНУ, 2023. — С. 201-210. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті розглянуто роль партнерства як ефективного інструменту в системі формування конкурентоспроможності закладів позашкільної музичної освіти на сучасному ринку освітніх послуг. Через аналіз різноманітних форм партнерства з музичними установами, бізнесом, громадськими організаціями та іншими суб’єктами, публікація висвітлює переваги такого підходу для підвищення якості навчання, розширення можливостей для учнів та забезпечення стабільної позиції закладів музичної освіти на ринку. Проаналізовано важливість партнерства як стратегічного інструменту для підвищення конкурентоспроможності закладів позашкільної музичної освіти. Через вивчення актуальних тенденцій у галузі сучасної освіти та інноваційному розвитку, наукова праця висвітлює різноманітні аспекти партнерства з іншими установами, музичними організаціями, бізнесом і громадськими організаціями. Зосереджуючись на взаємодії між різними суб’єктами, розглянуто можливості для розширення навчальних програм, підвищення якості освіти та створення сприятливого середовища для розвитку талановитих музикантів і вокалістів. Акцентована увага на важливості співпраці між різними учасниками освітнього процесу для досягнення успішних результатів у позашкільній музичній освіті. Результати дослідження підтверджують потребу у партнерстві, економічній взаємодії та співпраці між різними сторонами системи освіти для досягнення успіху та ефективного розвитку сучасної музичної освіти.