Огляди літопису любові народної (Сімдесят томів літопису Тарасової гори)

5 червня виповнюється 100 років з того часу, як у першому народному музеї Кобзаря, так званій Тарасовій світлиці (відкрита в 1884 році), з'явилася книга для запису вражень поетових шанувальників, які приходили вклонитися його священній могилі. Її появі ми завдячуємо вірному охоронцеві Шевченков...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:1997
Автор: Танана, Р.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Iнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології iм. М.Т. Рильського НАН України 1997
Назва видання:Народна творчість та етнографія
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/200313
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Огляди літопису любові народної (Сімдесят томів літопису Тарасової гори) / Р. Танана // Народна творчість та етнографія. — 1997. — № 2-3. — С. 120-123. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:5 червня виповнюється 100 років з того часу, як у першому народному музеї Кобзаря, так званій Тарасовій світлиці (відкрита в 1884 році), з'явилася книга для запису вражень поетових шанувальників, які приходили вклонитися його священній могилі. Її появі ми завдячуємо вірному охоронцеві Шевченкової могили, талановитому педагогу, журналісту Василю Степановичу Гнилосирову. За сто років зібралося понад 70 томів цього своєрідного літопису Тарасової гори. Книги до 1917 року зберігаються в рукописному відділі ЦНБ ім. Вернадського, а після 1917 року — в науковому архіві музею Кобзаря в Каневі.