Наш опыт диагностики и лечения послеоперационных вентральных грыж

Автори приводять аналіз лікування 111 хворих на післяопераційні вентральні грижі за розробленою ними програмою обстеження в передопераційному періоді. Для діагностики післяопераційних вентральних гриж використовувалися сучасні методи ультрасонографічного дослідження, які дозволяють значно розширити...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2005
Автори: Чуков, А.Б., Антонюк, С.М., Ахрамеев, В.Б.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Фізико-хімічний інститут ім. О.В. Богатського НАН України 2005
Назва видання:Актуальні проблеми транспортної медицини
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/22370
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Наш опыт диагностики и лечения послеоперационных вентральных грыж / А.Б. Чуков, С.М. Антонюк, В.Б. Ахрамеев // Актуальні проблеми транспортної медицини. — 2005. — № 2. — С. 112-116. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Автори приводять аналіз лікування 111 хворих на післяопераційні вентральні грижі за розробленою ними програмою обстеження в передопераційному періоді. Для діагностики післяопераційних вентральних гриж використовувалися сучасні методи ультрасонографічного дослідження, які дозволяють значно розширити арсенал параметрів доопераційної оцінки стану тканин в зоні грижового випинання і за його межами. Оцінка одержаних даних дозволяє скласти оптимальний, максимально індивідуалізується алгоритм оперативного втручання. Аналізуються особливості лікування в післяопераційному періоді, ускладнення раннього і пізнього післяопераційного періоду. У віддаленому післяопераційному періоді обстежено 62 хворих. 44 (70,9%) обстежено в клініці і 18 (29,1%) - методом анкетування. Оцінка одержаних даних свідчить про ефективність розробленої в клініці програми лікування ПОВГ, дозволяючої понизити кількість післяопераційних ускладнень з 12,9 до 7,2%. Основним досягненням проведеної роботи автори вважають низьку питому вагу рецидивів грижі - 3,3%.