Дифузія у тришаровій смузі з урахуванням стрибка функції концентрації домішкової речовини на внутрішніх поверхнях контакту
Отримано розв’язок задачі дифузії домішкової речовини в смузі, що містить внутрішній шар з іншого матеріалу, дифузійні характеристики якого можуть суттєво відрізнятися від характеристик оточуючих його шарів. При формулюванні задачі дифузії приймається, що на межах контакту шарів концентрація домішко...
Збережено в:
Дата: | 2010 |
---|---|
Автори: | Гера, Б., Чапля, Є., Чернуха, О. |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України
2010
|
Назва видання: | Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/22463 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Дифузія у тришаровій смузі з урахуванням стрибка функції концентрації домішкової речовини на внутрішніх поверхнях контакту / Б. Гера, Є. Чапля, О. Чернуха // Фіз.-мат. моделювання та інформ. технології. — 2010. — Вип. 12. — С. 61-68. — Бібліогр.: 12 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineСхожі ресурси
-
Математичне моделювання процесів дифузії домішкової речовини у двофазному півпросторі з ерлангівським розподілом включень
за авторством: Чапля, Є.Я., та інші
Опубліковано: (2013) -
Конвективна дифузія у двошаровому фільтрі
за авторством: Чапля, Є.Я., та інші
Опубліковано: (2007) -
Математичне моделювання процесів дифузії домішкової речовини у двофазному півпросторі з ерлангівським розподілом включень
за авторством: Chaplya, Yе. Yа., та інші
Опубліковано: (2013) -
Математичне моделювання дифузійних потоків у випадково неоднорідній шаруватій смузі
за авторством: Чапля, Є.Я., та інші
Опубліковано: (2012) -
Математичне моделювання дифузії розпадної речовини у регулярних структурах
за авторством: Чапля, Є., та інші
Опубліковано: (2008)