Зрівняльний аналіз моніторингу особистої та соціальної цінності здоров‘я на прикладі студентської аудіторії (через покоління, 2002-2007 рр.)

Розглянутий та проаналізований стан відношення до здоров’я та здорового способу життя студентів Одеської національної академії харчових технологій протягом 2002 2007 років. Цінність цього аналізу полягає в зрівнянні відповідей одного та наступного покоління студентів. За результатами аналізу відноше...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2008
Автори: Копа, В.М., Кананихіна, О.М.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Фізико-хімічний інститут ім. О.В. Богатського НАН України 2008
Назва видання:Актуальні проблеми транспортної медицини
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/23026
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Зрівняльний аналіз моніторингу особистої та соціальної цінності здоров‘я на прикладі студентської аудіторії (через покоління, 2002-2007 рр.) / В.М. Копа, О.М. Кананихіна // Актуальні проблеми транспортної медицини. — 2008. — № 2 (12). — С. 113-117. — Бібліогр.: 7 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Розглянутий та проаналізований стан відношення до здоров’я та здорового способу життя студентів Одеської національної академії харчових технологій протягом 2002 2007 років. Цінність цього аналізу полягає в зрівнянні відповідей одного та наступного покоління студентів. За результатами аналізу відношення до свого здоров’я взагалі погіршилося. Зменшився відсоток студентів які бажають займатися фізичними вправами, відвідувати спортивні секції, займатися на кафедрі більш ніж один раз на тиждень. А також, зменшився відсоток студентів, які вважають стан свого здоров’я гарним і свій спосіб життя цілком здоровим. Сприйняття здорового способу життя, як протидію шкідливим звичкам визначала також менша частка студентів, в зрівнянні з 2002 роком. Хоча зменшився відсоток студентів, які палять і вживають алкогольні напої, частка студентів, які роблять це з пристрастю зросла. Додатково зазначимо, що сприйняття особистої цінності здоров’я не визначено сучасними респондентами, взагалі.