Загальні та спеціальні принципи національної правотворчості: поняття, значення та види

В статті проаналізовано основні погляди філософів та науковців стосовно поняття та змісту принципів правотворчості в цілому. На основі такого дослідження автор дає власне визначення принципів національної правотворчості, виокремлює; загальні та спеціальні принципи національної правотворчості, розкри...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2010
Автор: Чаплюк, О.І.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 2010
Назва видання:Часопис Київського університету права
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/23321
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Загальні та спеціальні принципи національної правотворчості: поняття, значення та види / О.І. Чаплюк // Часопис Київського університету права. — 2010. — № 1. — С. 87-93. — Бібліогр.: 9 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:В статті проаналізовано основні погляди філософів та науковців стосовно поняття та змісту принципів правотворчості в цілому. На основі такого дослідження автор дає власне визначення принципів національної правотворчості, виокремлює; загальні та спеціальні принципи національної правотворчості, розкриває їх зміст, особливості та значення в процесі здійснення цієї діяльності. Ключові слова: правотворчість, принципи правотворчості, національна правотворчість, принципи національної правотворчості.