Неходжкінські лімфоми у дітей із синдромами хромосомної нестабільності

Резюме. Представлено аналіз патогенезу і ознак неходжкінських лімфом, які виникли у 7 дітей на тлі синдрому хромосомної нестабільності (синдром Ніймеґен – 6 хворих, атаксіяелеангіектазія – 1 дитина). За ре- зультатами клінічного, морфологічного та імунологічного досліджень пухлинного субстрату ді...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2011
Автори: Козлова, О.І., Костюченко, Л.В., Поліщук, Р.С., Макух, Г.В., Цимбалюк-Волошин, І.П., Дорош, О.І., Трояновська, О.О., Скоропад, Л.Л., Степанюк, О.І., Купчак, О.І., Романишин, Я.Ю., Акопян, Г.Р., Логінський, В.Є.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Iнститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького 2011
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/23855
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Неходжкінські лімфоми у дітей із синдромами хромосомної нестабільності/ О.І. Козлова, Л.В. Костюченко, Р.С. Поліщук, Г.В. Макух, І.П. Цимбалюк-Волошин, О.І. Дорош, О.О. Трояновська, Л.Л. Скоропад, О.І. Степанюк, О.І. Купчак, Я.Ю. Романишин, Г.Р. Акопян, В.Є. Логінський// Онкологія. — 2011. — 13, N 2. — С. 115-121. — Бібліогр.: 33 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Резюме. Представлено аналіз патогенезу і ознак неходжкінських лімфом, які виникли у 7 дітей на тлі синдрому хромосомної нестабільності (синдром Ніймеґен – 6 хворих, атаксіяелеангіектазія – 1 дитина). За ре- зультатами клінічного, морфологічного та імунологічного досліджень пухлинного субстрату діагностовано лімфобластну лімфому в 1 хлопчика, ди- фузну В-великоклітинну лімфому у 5 пацієнтів, з великих і малих клітин в 1 дитини. Лікування проводили згідно з протоколами BFM-групи (NHLBFM-95/ НХЛГЛЛУ-2000). 2 пацієнтів померли до початку і 2 — на перших етапах специфічної терапії від ускладнень пухлинного процесу та тяжких супутніх інфекцій, 1 хворий — у результаті прогресування лім- фоми. Програмна терапія була ефективною у 2 дітей, які на сьогоднішній день перебувають у довготривалій ремісії (11 і 7 років). Ключові слова: синдром хромосомної нестабільності, синдром Ніймеґен, атаксія-телеангіектазія, неходжкінські лімфоми, програмна поліхіміотерапія.