«Искусственный желудок» из начальных отделов тощей кишки в предупреждении развития после гастрэктомии рефлюкс-эзофагита

Проведено комплексні эзофагоскопические й рентгенологічні дослідження у 90 хворих раком шлунка, яким виконувалися гастрэктомии з формуванням «штучного шлунка» з початкових відділів худої кишки (основна група - 43 пацієнта) і гастрэктомии без формування «штучного шлунка» (контрольна група - 47 пацієн...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2010
Автор: Олексенко, В.В.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2010
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/25523
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:«Искусственный желудок» из начальных отделов тощей кишки в предупреждении развития после гастрэктомии рефлюкс-эзофагита / В.В. Олексенко // Таврический медико-биологический вестник. — 2010. — Т. 13, № 3 (51). — С. 146-149. — Бібліогр.: 12 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Проведено комплексні эзофагоскопические й рентгенологічні дослідження у 90 хворих раком шлунка, яким виконувалися гастрэктомии з формуванням «штучного шлунка» з початкових відділів худої кишки (основна група - 43 пацієнта) і гастрэктомии без формування «штучного шлунка» (контрольна група - 47 пацієнтів). Установлено, що в основній групі, за рахунок створення двох рівнів хірургічної профілактики постгастрэктомического рефлюкс-эзофагита (відновлення функціонального сфінктера кардії «штучного шлунка» і прошивання апаратом УО-60 коліна, що приводить, «штучного шлунка») виключається регургитация дуоденального вмісту в стравохід і розвиток рефлюкс-эзофагита. У контрольній групі, розвиток рефлюкс-эзофагита спостерігалося, в 15 (31,9%) пацієнтів з I ступенем і в 8 (17%) пацієнтів з II ступенем, що непохитно втримувався протягом 12 місяців після проведеної операції.