Нові ліві в Латинській Америці

У статті проведений аналіз значення застосовуваних на практиці урядами країн Південної Америки елементів антициклічної політики і «неосоціалізму» для цивільного суспільства цих країн, що розвиваються. Державне планування Андських країн і країн Ла-Плати спрямовано на збалансованість економіки і до...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2008
Автори: Бєловолов, Ю.Г., Харенко, М.А.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут проблем штучного інтелекту МОН України та НАН України 2008
Назва видання:Наука. Релігія. Суспільство
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/29441
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Нові ліві в Латинській Америці / Ю.Г.Бєловолов, М.А. Харенко // Наука. Релігія. Суспільство. — 2008. — № 2. — С. 3-9. — Бібліогр.: 51 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті проведений аналіз значення застосовуваних на практиці урядами країн Південної Америки елементів антициклічної політики і «неосоціалізму» для цивільного суспільства цих країн, що розвиваються. Державне планування Андських країн і країн Ла-Плати спрямовано на збалансованість економіки і доповнюється регулюванням господарських процесів у національному й інтернаціональному масштабах. Специфічною рушійною силою змін в Латинській Америці стають окремі інститути й організації, економічні угруповання, профспілки й інші формалізовані або масові організації. Ліві радикали в Латинській Америці тяжіють до етатистської моделі, а лівоцентристи прагнуть «третього шляху» розвитку.