Ергодичність розв'язків абстрактних лінійних диференціальних рівнянь другого порядку в банаховому просторі

Отримано ряд необхідних та достатніх умов ергодичності розв'язків абстрактних лінійних диференціальних рівнянь другого порядку в банаховому просторі.

Saved in:
Bibliographic Details
Date:2010
Main Author: Горбатенко, Я.В.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України 2010
Series:Доповіді НАН України
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/30416
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Ергодичність розв'язків абстрактних лінійних диференціальних рівнянь другого порядку в банаховому просторі / Я.В. Горбатенко // Доп. НАН України. — 2010. — № 9. — С. 10-17. — Бібліогр.: 8 назв. — укр.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Similar Items