Патоморфоз пухлин при полірадіомодифікації в експериментальних та клінічних дослідженнях

Метою даного дослідження було визначення в експерименті та в клініці ефективності комбінації променевої терапії, флуороурацилу та гіпертермії на основі аналізу лікувального патоморфозу пухлин. Експеримент проведено на 50 щурах-самцях з карциномою Герена. Комбіноване лікування призначали 70 хворим на...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2000
Автори: Шишкіна, В.В., Іванкова, В.С., Воробйова, Л.І., Галахін, К.О., Євтушенко, Г.В., Бондарук, О.С., Захараш, О.Ю., Гавриленко, М.Ф.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Iнститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького 2000
Назва видання:Онкологія
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/32941
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Патоморфоз пухлин при полірадіомодифікації в експериментальних та клінічних дослідженнях / В.В. Шишкіна, В.С. Іванкова, Л.І. Воробйова, К.О. Галахін, Г.В. Євтушенко, О.С. Бондарук, О.Ю. Захараш, М.Ф. Гавриленко // Онкологія. — 2000. — Т. 2, № 3. — С. 185-190. — Бібліогр.: 28 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Метою даного дослідження було визначення в експерименті та в клініці ефективності комбінації променевої терапії, флуороурацилу та гіпертермії на основі аналізу лікувального патоморфозу пухлин. Експеримент проведено на 50 щурах-самцях з карциномою Герена. Комбіноване лікування призначали 70 хворим на рак шийки матки (РШМ) або на рак тіла матки (РТМ). Сумарна вогнищева доза складала 25–30 Гр; перед кожним сеансом опромінення хворим вводили флуороурацил у дозі 250 мг, 2 рази на тиждень безпосередньо перед опроміненням проводили сеанс гіпертермії. Хірургічне втручання здійснювали після 2-тижневої перерви. Обяг життєздатної паренхіми як експериментальних пухлин, так і РШМ після застосування полірадіомодифікації становив менше ніж 15%, порівняно з таким (68,5 та 40,5% відповідно) після проведення променевої терапії без модифікації.