Глобальний економічний простір і новітня картографія світу

Стратегічне планування у геоекономічному просторі є не просто процесом визначення оптимального рівня інтернаціоналізації з використанням переваг міжнародного (міжнаціонального) розподілу праці. Національна зовнішньоекономічна стратегія на сьогодні не повинна обмежуватися формуванням зовнішньоторгове...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2006
Автор: Кальченко, Т.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2006
Назва видання:Культура народов Причерноморья
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/36558
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Глобальний економічний простір і новітня картографія світу / Т.В. Кальченко // Культура народов Причерноморья. — 2006. — № 86. — С. 23-27 — Бібліогр.: 9 назв. — укp.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-36558
record_format dspace
spelling irk-123456789-365582012-07-27T12:08:29Z Глобальний економічний простір і новітня картографія світу Кальченко, Т.В. Проблемы материальной культуры – ЭКОНОМИЧЕСКИЕ НАУКИ Стратегічне планування у геоекономічному просторі є не просто процесом визначення оптимального рівня інтернаціоналізації з використанням переваг міжнародного (міжнаціонального) розподілу праці. Національна зовнішньоекономічна стратегія на сьогодні не повинна обмежуватися формуванням зовнішньоторговельних доктрин, а орієнтуватися на траєкторії глобальних інтернаціоналізованих відтворювальних ядер (ІВЯ), що проходять крізь різні економічні системи, враховувати мотиви, за якими ІВЯ "виривають" ті чи інші анклави для участі в цих ядрах (циклах). Не кон'юнктура світових ринків, а стратегія у геоекономічному просторі визначає успіх та життєспроможність цілих національних анклавів. Стратегическое планирование в геоэкономическом пространстве является не просто процессом определения оптимального уровня интернационализации с использованием преимуществ международного (межнационального) разделения труда. Национальная внешнеэкономическая стратегия на сегодня не должна ограничиваться формированием внешнеторговых доктрин, а ориентироваться на траектории глобальных интернационализированных воспроизводительных ядер (ИВЯ), которые проходят сквозь разные экономические системы, учитывать мотивы, за которыми ИВЯ "вырывают" те или другие анклавы для участия в этих ядрах (циклах). Не конъюнктура мировых рынков, а стратегия в геоэкономическом пространстве определяет успех и жизнеспособность целых национальных анклавов. 2006 Article Глобальний економічний простір і новітня картографія світу / Т.В. Кальченко // Культура народов Причерноморья. — 2006. — № 86. — С. 23-27 — Бібліогр.: 9 назв. — укp. 1562-0808 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/36558 uk Культура народов Причерноморья Кримський науковий центр НАН України і МОН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Проблемы материальной культуры – ЭКОНОМИЧЕСКИЕ НАУКИ
Проблемы материальной культуры – ЭКОНОМИЧЕСКИЕ НАУКИ
spellingShingle Проблемы материальной культуры – ЭКОНОМИЧЕСКИЕ НАУКИ
Проблемы материальной культуры – ЭКОНОМИЧЕСКИЕ НАУКИ
Кальченко, Т.В.
Глобальний економічний простір і новітня картографія світу
Культура народов Причерноморья
description Стратегічне планування у геоекономічному просторі є не просто процесом визначення оптимального рівня інтернаціоналізації з використанням переваг міжнародного (міжнаціонального) розподілу праці. Національна зовнішньоекономічна стратегія на сьогодні не повинна обмежуватися формуванням зовнішньоторговельних доктрин, а орієнтуватися на траєкторії глобальних інтернаціоналізованих відтворювальних ядер (ІВЯ), що проходять крізь різні економічні системи, враховувати мотиви, за якими ІВЯ "виривають" ті чи інші анклави для участі в цих ядрах (циклах). Не кон'юнктура світових ринків, а стратегія у геоекономічному просторі визначає успіх та життєспроможність цілих національних анклавів.
format Article
author Кальченко, Т.В.
author_facet Кальченко, Т.В.
author_sort Кальченко, Т.В.
title Глобальний економічний простір і новітня картографія світу
title_short Глобальний економічний простір і новітня картографія світу
title_full Глобальний економічний простір і новітня картографія світу
title_fullStr Глобальний економічний простір і новітня картографія світу
title_full_unstemmed Глобальний економічний простір і новітня картографія світу
title_sort глобальний економічний простір і новітня картографія світу
publisher Кримський науковий центр НАН України і МОН України
publishDate 2006
topic_facet Проблемы материальной культуры – ЭКОНОМИЧЕСКИЕ НАУКИ
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/36558
citation_txt Глобальний економічний простір і новітня картографія світу / Т.В. Кальченко // Культура народов Причерноморья. — 2006. — № 86. — С. 23-27 — Бібліогр.: 9 назв. — укp.
series Культура народов Причерноморья
work_keys_str_mv AT kalʹčenkotv globalʹnijekonomíčnijprostírínovítnâkartografíâsvítu
first_indexed 2023-10-18T17:43:53Z
last_indexed 2023-10-18T17:43:53Z
_version_ 1796142330705608704