Адміністративно-територіальний устрій та регіоналізація України: становлення та проблеми реформування

У статті розглядаються окремі проблеми реформування адміністративно-територіального устрою та процес регіоналізації України, можливі позитивні й негативні наслідки його впровадження. Автори доходять висновку, що проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, виважена державна регіональ...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2010
Автори: Кресіна, І.О., Дівак, В.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 2010
Назва видання:Правова держава: Щорічник наукових праць
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/36877
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Адміністративно-територіальний устрій та регіоналізація України: становлення та проблеми реформування / І.О. Кресіна, В.В. Дівак // Правова держава: Щорічник наукових праць. — 2010. — Вип. 21. — С. 463-471. — Бібліогр.: 8 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті розглядаються окремі проблеми реформування адміністративно-територіального устрою та процес регіоналізації України, можливі позитивні й негативні наслідки його впровадження. Автори доходять висновку, що проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, виважена державна регіональна політика,яка полягає в інтеграції регіонів у єдиний український простір при збереженні регіонального різноманіття, впровадження реального місцевого самоврядування є запорукою єдності держави та прискореного її розвитку.