Він не міг жити поза наукою

Розвиток цивілізації має свою внутрішню логіку, свої етапи, через які практично неможливо перескочити. У будь-якому разі наукові відкриття і винаходи не падають на нас, немов манна небесна, а концентрують у собі і досвід попередніх поколінь, і напружену самовіддану працю талановитих сучасників. Одни...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2009
Автор: Наумовець, А.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України 2009
Назва видання:Україна. Наука і культура
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/37075
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Він не міг жити поза наукою / А. Наумовець // Україна. Наука і культура. — 2009. — Вип 35. — С. 151-161. — укp.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Розвиток цивілізації має свою внутрішню логіку, свої етапи, через які практично неможливо перескочити. У будь-якому разі наукові відкриття і винаходи не падають на нас, немов манна небесна, а концентрують у собі і досвід попередніх поколінь, і напружену самовіддану працю талановитих сучасників. Одним з них був член-кореспондент АН УРСР Наум Давидович Моргуліс (1904–1976 р.р.), визначний учений у галузі фізичної електроніки, вчитель і вихователь сотень молодих учених і інженерів. Протягом багатьох років він був співробітником Академії наук і одночасно професором Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.