2025-02-22T10:12:17-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-37780%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T10:12:17-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-37780%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T10:12:17-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-22T10:12:17-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу

Одержано критерій асимптотичної поведінки для збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу.

Saved in:
Bibliographic Details
Main Authors: Малик, І.В., Савчук, Б.В.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України 2011
Series:Доповіді НАН України
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/37780
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-37780
record_format dspace
spelling irk-123456789-377802012-10-23T12:15:18Z Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу Малик, І.В. Савчук, Б.В. Інформатика та кібернетика Одержано критерій асимптотичної поведінки для збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу. A criterion of the asymptotic behavior for perturbed stochastic differential difference equations of the neutral type is obtained. 2011 Article Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу / I.В. Малик, Б.В. Савчук // Доп. НАН України. — 2011. — № 6. — С. 52-56. — Бібліогр.: 5 назв. — укр. 1025-6415 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/37780 519.21,519.718 uk Доповіді НАН України Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Інформатика та кібернетика
Інформатика та кібернетика
spellingShingle Інформатика та кібернетика
Інформатика та кібернетика
Малик, І.В.
Савчук, Б.В.
Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
Доповіді НАН України
description Одержано критерій асимптотичної поведінки для збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу.
format Article
author Малик, І.В.
Савчук, Б.В.
author_facet Малик, І.В.
Савчук, Б.В.
author_sort Малик, І.В.
title Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
title_short Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
title_full Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
title_fullStr Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
title_full_unstemmed Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
title_sort асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
publisher Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
publishDate 2011
topic_facet Інформатика та кібернетика
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/37780
citation_txt Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу / I.В. Малик, Б.В. Савчук // Доп. НАН України. — 2011. — № 6. — С. 52-56. — Бібліогр.: 5 назв. — укр.
series Доповіді НАН України
work_keys_str_mv AT malikív asimptotikazburenihstohastičnihdiferencíalʹnoríznicevihrívnânʹnejtralʹnogotipu
AT savčukbv asimptotikazburenihstohastičnihdiferencíalʹnoríznicevihrívnânʹnejtralʹnogotipu
first_indexed 2023-10-18T17:46:38Z
last_indexed 2023-10-18T17:46:38Z
_version_ 1796142454193258496