Пісенно-поетична стихія невідомої січовички (дослідження однієї рукописної збірки)

Від відомого на Прикарпатті колекціонера та книголюба Володимира Шеремети на мій стіл потрапив рукописний загальний зошит, який було знайдено десь на Коломийщині. Це записи пісень різного походження і різної тематичної спрямованості й естетичної вартості. Ці тексти, записані переважно чорним чорнило...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2010
Автор: Качкан, В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Iнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології iм. М.Т. Рильського НАН України 2010
Назва видання:Народна творчість та етнографія
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/37930
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Пісенно-поетична стихія невідомої січовички (дослідження однієї рукописної збірки) / В. Качкан // Народна творчість та етнографія. — 2010. — № 3. — С. 131-133. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Від відомого на Прикарпатті колекціонера та книголюба Володимира Шеремети на мій стіл потрапив рукописний загальний зошит, який було знайдено десь на Коломийщині. Це записи пісень різного походження і різної тематичної спрямованості й естетичної вартості. Ці тексти, записані переважно чорним чорнилом на розлініяних зшитках, зібраних у товстий зошит з твердими палітурками обсягом 268 сторінок, охоплюють період від 27 квітня 1915 року до 9 лютого 1919 року з уточненнями, де зазначено: «Кути» або «Вижниця». Більшість текстів мають підпис: «Марійка Надвірнянська» або ж криптоніми: «Марійка Н.», «Марійка Надв.», «Н. Марія», «М. Н.». На жаль, досі не вдалося з’ясувати, ким була людина, яка так ревно визбирувала і вписувала до загального зошита різні тексти.