2025-02-23T00:36:10-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-38509%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:36:10-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-38509%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:36:10-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T00:36:10-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response
О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях
Досліджено проблему неперервного або гомеоморфного продовження на межу так званих кільцевих Q-гомеоморфізмів між областями на ріманових многовидах. Знайдено умови на функцію Q(x) та межі областей, при яких всякий кільцевий Q-гомеоморфізм допускає неперервне або гомеоморфне продовження на межу. Теорі...
Saved in:
Main Author: | |
---|---|
Format: | Article |
Language: | Russian |
Published: |
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
2011
|
Series: | Доповіді НАН України |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/38509 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
id |
irk-123456789-38509 |
---|---|
record_format |
dspace |
spelling |
irk-123456789-385092012-11-12T12:12:56Z О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях Афанасьева, Е.С. Математика Досліджено проблему неперервного або гомеоморфного продовження на межу так званих кільцевих Q-гомеоморфізмів між областями на ріманових многовидах. Знайдено умови на функцію Q(x) та межі областей, при яких всякий кільцевий Q-гомеоморфізм допускає неперервне або гомеоморфне продовження на межу. Теорія може бути застосованою, зокрема, до класів Соболєва. The problem of continuous and homeomorphic extensions to the boundary of the so-called ring Q-homeomorphisms between domains on Riemannian manifolds is studied. A number of conditions on functions Q(x) and boundaries of domains under which every ring Q-homeomorphism admits a continuous or homeomorphic extension to the boundary are found. The theory can be applied, in particular, to Sobolev's classes. 2011 Article О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях / Е.С. Афанасьева // Доп. НАН України. — 2011. — № 8. — С. 7-12. — Бібліогр.: 13 назв. — рос. 1025-6415 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/38509 517.5 ru Доповіді НАН України Видавничий дім "Академперіодика" НАН України |
institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
collection |
DSpace DC |
language |
Russian |
topic |
Математика Математика |
spellingShingle |
Математика Математика Афанасьева, Е.С. О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях Доповіді НАН України |
description |
Досліджено проблему неперервного або гомеоморфного продовження на межу так званих кільцевих Q-гомеоморфізмів між областями на ріманових многовидах. Знайдено умови на функцію Q(x) та межі областей, при яких всякий кільцевий Q-гомеоморфізм допускає неперервне або гомеоморфне продовження на межу. Теорія може бути застосованою, зокрема, до класів Соболєва. |
format |
Article |
author |
Афанасьева, Е.С. |
author_facet |
Афанасьева, Е.С. |
author_sort |
Афанасьева, Е.С. |
title |
О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях |
title_short |
О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях |
title_full |
О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях |
title_fullStr |
О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях |
title_full_unstemmed |
О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях |
title_sort |
о граничном поведении кольцевых q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях |
publisher |
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України |
publishDate |
2011 |
topic_facet |
Математика |
url |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/38509 |
citation_txt |
О граничном поведении кольцевых Q-гомеоморфизмов на римановых многообразиях / Е.С. Афанасьева // Доп. НАН України. — 2011. — № 8. — С. 7-12. — Бібліогр.: 13 назв. — рос. |
series |
Доповіді НАН України |
work_keys_str_mv |
AT afanasʹevaes ograničnompovedeniikolʹcevyhqgomeomorfizmovnarimanovyhmnogoobraziâh |
first_indexed |
2023-10-18T17:48:20Z |
last_indexed |
2023-10-18T17:48:20Z |
_version_ |
1796142530290515968 |