Про чисельне розв'язування задачі Коші для рівняння теплопровідності в частково необмежених областях на основі інтегральних рівнянь
Розглядається задача Коші для рівняння теплопровідності, яка полягає у відновленні температурного поля на основі температури і теплового потоку на частині границі. Для одержання регуляризованого розв'язку застосовується метод типу Ландвебера, який поширюється на випадок частково необмежених обл...
Збережено в:
Дата: | 2011 |
---|---|
Автори: | Вавричук, В.Г., Хапко, Р.С. |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
2011
|
Назва видання: | Доповіді НАН України |
Теми: | |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/43813 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Про чисельне розв'язування задачі Коші для рівняння теплопровідності в частково необмежених областях на основі інтегральних рівнянь / В. Г. Вавричук, Р.С. Хапко // Доп. НАН України. — 2011. — № 11. — С. 7-14. — Бібліогр.: 8 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineСхожі ресурси
-
Про метод граничних інтегральних рівнянь розв'язування крайових задач для систем еліптичних рівнянь спеціального виду у частково необмежених областях
за авторством: Музичук, Ю.А., та інші
Опубліковано: (2012) -
Застосування перетворення Келі і методу інтегральних рівнянь для чисельного розв’язування лінійної осесиметричної задачі слошингу
за авторством: Даців, Г.П., та інші
Опубліковано: (2008) -
Функціонально-дискретний метод (FD-метод) розв’язування задачі Коші для нелінійного рівняння Клейна–Гордона
за авторством: Макаров, В.Л., та інші
Опубліковано: (2014) -
Гібридний метод розв'язування обернених граничних задач теорії потенціалу в частково необмежених областях з тріщиною
за авторством: Вінтоняк, Н.І., та інші
Опубліковано: (2007) -
Функціонально-дискретний метод наближеного розв'язування задачі Коші на нескінченному інтервалі
за авторством: Макаров, В.Л., та інші
Опубліковано: (2010)