Релігійно-філософська складова японських будо (на приклады Айкідо).

У статті Гераськова Сергія Вадимовича „Релігійно-філософська складова японських будо (на прикладі айкідо)” проведено релігієзнавчий аналіз феномена айкідо, що представляє японські будо. Показано, що релігійно-філософські ідеї мали сильний вплив на розвиток айкідо з моменту його появи. Автором зробле...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України
Дата:2010
Автор: Гераськов, С.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України 2010
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/44057
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Релігійно-філософська складова японських будо (на приклады Айкідо). / С.В. Гераськов // Українське релігієзнавство. — 2010. — № 54. — Бібліогр.: 38 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті Гераськова Сергія Вадимовича „Релігійно-філософська складова японських будо (на прикладі айкідо)” проведено релігієзнавчий аналіз феномена айкідо, що представляє японські будо. Показано, що релігійно-філософські ідеї мали сильний вплив на розвиток айкідо з моменту його появи. Автором зроблено висновок про те, що будо в цілому і айкідо зокрема не могли існувати поза межами духовного підґрунтя, і те, що це має фундаментальне значення для адекватного сприйняття будо. Ключові слова: будзюцу, будо, айкідо, Оомото-кьо, кототама.