Вплив кріоконсервування на проліферативні характеристики і потенціал диференціювання культивованих клітин хоріона

В роботі були досліджені 5 програм кріоконсервування культури клітин хоріона (ККХ), які відрізнялися швидкістю та часом охолодження. Визначали такі показники, як життєздатність, здатність до адгезії, проліферації та спрямованого диференціювання за допомогою культуральних методів, світлової та люмі...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2010
Автори: Гончарук, О.І., Волкова, Н.О., Грищенко, В.І.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України 2010
Назва видання:Проблемы криобиологии
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/44501
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Вплив кріоконсервування на проліферативні характеристики і потенціал диференціювання культивованих клітин хоріона / О.І. Гончарук, Н.О. Волкова, В.І. Грищенко // Пробл. криобиологии. — 2010. — Т. 20, № 3. — С. 309-317. — Бібліогр.: 19 назв. — укр., англ.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:В роботі були досліджені 5 програм кріоконсервування культури клітин хоріона (ККХ), які відрізнялися швидкістю та часом охолодження. Визначали такі показники, як життєздатність, здатність до адгезії, проліферації та спрямованого диференціювання за допомогою культуральних методів, світлової та люмінесцентної мікроскопії. Програма, яка характе- ризується охолодженням до – 6°С зі швидкістю 1°С/хв, сидінгом з наступним охолодженням до –80°С зі швидкістю 10°С/хв є такою, що забезпечує як добру збереженість популяції ККХ в цілому, так і виживання фракції мультипотентних клітин.