Анализ абдоминальных родоразрешений в родильном отделении ЦРКБ Симферопольского района за 2011 год

Кесарів розтин продовжує займати чільне місце серед методів розродження. Кількісний показник кесаревого розтину невпинно зростає як у багатьох країнах світу, так і в нашій країні. Нами проведено аналіз перебігу пологів по акушерському стаціонару ЦРКЛ Сімферопольського району за 2011 рік, де було...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2012
Автори: Иванов, И.И., Гарина, Т.Н., Черипко, М.В., Косолапова, Н.В., Прочан, Е.Н., Могилевская, А.А.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2012
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/44566
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Анализ абдоминальных родоразрешений в родильном отделении ЦРКБ Cимферопольского района за 2011 год / И.И. Иванов, Т.Н. Гарина, М.В. Черипко, Н.В. Косолапова, Е.Н. Прочан, А.А. Могилевская // Таврический медико-биологический вестник. — 2012. — Т. 15, № 2, ч. 2 (58). — С. 109-111. — Бібліогр.: 9 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Кесарів розтин продовжує займати чільне місце серед методів розродження. Кількісний показник кесаревого розтину невпинно зростає як у багатьох країнах світу, так і в нашій країні. Нами проведено аналіз перебігу пологів по акушерському стаціонару ЦРКЛ Сімферопольського району за 2011 рік, де було розроджено оперативним шляхом 360 жінок. Дослідивши частоту кесаревих розтинів і показник перинатальної смертності у даному акушерському стаціонарі за 2011 рік, ми прийшли до висновку, що показник кесаревого розтину не знаходиться у прямому зв’язку з перинатальними результатами. поліпшення перинатальних показників, швидше, залежить від раціонального ведення пологів, відсутності акушерської агресії, поліпшення антенатальної охорони плода.