Взаимосвязь длительности ИМ с хронобиологическими типами и психотипами

У дослідження були включені методом випадкового вибору на добровільній основі 60 студентів 2 курсу Луганського медуніверситету, у віці від 18-22 років. Вивчення типів темпераменту у цих студентів показало переважання сильного врівноваженого рухливого типу нервової системи (СВРТ) і сильного неврівнов...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2012
Автори: Лила, Н.Л., Ивасенко, А.В., Тананакина, Т.П., Куцевол, О.В.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2012
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/45005
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Взаимосвязь длительности ИМ с хронобиологическими типами и психотипами / Н.Л. Лила, А.В. Ивасенко, Т.П. Тананакина, О.В. Куцевол // Таврический медико-биологический вестник. — 2012. — Т. 15, № 1 (57). — С. 156-158. — Бібліогр.: 11 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У дослідження були включені методом випадкового вибору на добровільній основі 60 студентів 2 курсу Луганського медуніверситету, у віці від 18-22 років. Вивчення типів темпераменту у цих студентів показало переважання сильного врівноваженого рухливого типу нервової системи (СВРТ) і сильного неврівноваженого типу (СНТ), але ці результати не корелювали з хронотипами. Серед усіх досліджуваних студентів медичного вузу виявлено переважання індиферентного і чітко вираженого вечірнього хронотипів (64%). Студенти цих груп виявляють найбільшу здатність до орієнтації в часі, ніж студенти з слабовираженним ранковим хронотипом.