Изменение биохимических параметров ротовой жидкости при комплексном ортодонтическом лечении детей с бронхиальной астмой

При апаратному лікуванні зубощелепних аномалій у дітей з бронхіальною астмою (БА) необхідно враховувати, що у них має місце імунний дисбаланс, порушення чинників специфічного і неспецифічного захисту, метаболічного гомеостазу.Вивчити вплив лікувально-профілактичного комплексу, що включає «Краплі Б...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2012
Автор: Нассонов, А.Ю.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2012
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/45169
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Изменение биохимических параметров ротовой жидкости при комплексном ортодонтическом лечении детей с бронхиальной астмой / А.Ю. Нассонов // Таврический медико-биологический вестник. — 2012. — Т. 15, № 2, ч. 3 (58). — С. 159-165. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:При апаратному лікуванні зубощелепних аномалій у дітей з бронхіальною астмою (БА) необхідно враховувати, що у них має місце імунний дисбаланс, порушення чинників специфічного і неспецифічного захисту, метаболічного гомеостазу.Вивчити вплив лікувально-профілактичного комплексу, що включає «Краплі Береш Плюс ®», сурфактант-містить препарат «Сузакрин» і «Лізомукоід» на біохімічні параметри ротової рідини при комплексному ортодонтичному лікуванні дітей з бронхіальною астмою.На ортодонтичне лікування було взято 67 дітей з БА і 20 дітей, які не мають соматичні захворювання. Було виділено 2 групи дослідження.Отримані дані свідчать, що комплекс забезпечував збереження прооксидантно-антиоксидантної рівноваги в порожнині рота, попереджав розвиток реактивного запалення тканин протезного ложа і тканин пародонта, стимулював систему антимікробної захисту, пролонговано знижував ступінь обсіменіння порожнини рота умовно-патогенною мікрофлорою при ортодонтичному лікуванні дітей з БА за допомогою знімних апаратів.