Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області

Для розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі довільної області пропонується чисельний метод, який базується на застосуванні методів фіктивних областей та сіток. Дається обґрунтування методу у вигляді теорем про збіжність. Отримані оцінки швидкості збіжності....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:2009
Main Author: Саженюк, В.С.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Інститут проблем математичних машин і систем НАН України 2009
Series:Математичні машини і системи
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/46893
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області / В.С. Саженюк // Мат. машини і системи. — 2009. — № 1. — С. 23–30. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-46893
record_format dspace
spelling irk-123456789-468932013-07-08T03:03:35Z Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області Саженюк, В.С. Обчислювальні системи Для розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі довільної області пропонується чисельний метод, який базується на застосуванні методів фіктивних областей та сіток. Дається обґрунтування методу у вигляді теорем про збіжність. Отримані оцінки швидкості збіжності. Для решения класса нелинейных вариационных неравенств с ограничением на границе произвольной области предлагается численный метод, который основан на применении методов фиктивных областей и сеток. Дается обоснование метода в виде теорем о сходимости. Получены оценки скорости сходимости. The method of the numeral solution for the class of nonlinear variational inequalities with restriction on the boundary of domain which is based on application of methods of fictitious region and grids is proposed. Theorems of convergence of the method аnd estimations of velocity of convergence are given. 2009 Article Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області / В.С. Саженюк // Мат. машини і системи. — 2009. — № 1. — С. 23–30. — Бібліогр.: 10 назв. — укр. 1028-9763 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/46893 517.972/974 uk Математичні машини і системи Інститут проблем математичних машин і систем НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Обчислювальні системи
Обчислювальні системи
spellingShingle Обчислювальні системи
Обчислювальні системи
Саженюк, В.С.
Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області
Математичні машини і системи
description Для розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі довільної області пропонується чисельний метод, який базується на застосуванні методів фіктивних областей та сіток. Дається обґрунтування методу у вигляді теорем про збіжність. Отримані оцінки швидкості збіжності.
format Article
author Саженюк, В.С.
author_facet Саженюк, В.С.
author_sort Саженюк, В.С.
title Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області
title_short Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області
title_full Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області
title_fullStr Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області
title_full_unstemmed Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області
title_sort наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області
publisher Інститут проблем математичних машин і систем НАН України
publishDate 2009
topic_facet Обчислювальні системи
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/46893
citation_txt Наближений метод розв’язування класу нелінійних варіаційних нерівностей з обмеженням на границі області / В.С. Саженюк // Мат. машини і системи. — 2009. — № 1. — С. 23–30. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.
series Математичні машини і системи
work_keys_str_mv AT saženûkvs nabliženijmetodrozvâzuvannâklasunelíníjnihvaríacíjnihnerívnostejzobmežennâmnagranicíoblastí
first_indexed 2023-10-18T18:06:12Z
last_indexed 2023-10-18T18:06:12Z
_version_ 1796143318849028096