До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка)

Питання щодо необхідності проведення повного наукового опису рідкісних і цінних книжок неодноразово дискутувалося на сторінках бібліологічних видань. Підкреслювалося, що “повний науковий опис книжкових пам’яток має велике історико-книгознавче та загальнокультурне значення”. На певному етапі у п...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2007
Автор: Швець, Н.П.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського НАН України 2007
Назва видання:Рукописна та книжкова спадщина України
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/48635
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка) / Н.П. Швець // Рукописна та книжкова спадщина України. — К., 2007. — Вип. 11. — С. 48-69. — Бібліогр.: 90 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-48635
record_format dspace
spelling irk-123456789-486352013-08-31T03:00:52Z До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка) Швець, Н.П. Дослідження архівних та книжкових фондів Питання щодо необхідності проведення повного наукового опису рідкісних і цінних книжок неодноразово дискутувалося на сторінках бібліологічних видань. Підкреслювалося, що “повний науковий опис книжкових пам’яток має велике історико-книгознавче та загальнокультурне значення”. На певному етапі у повному бібліографічному опису стародруків та рідкісних видань використовується методика кодикологічного дослідження, оскільки “архівна та бібліотечна інформація, що міститься в писемних та друкованих документах, може бути принципово структурно розгорнута до найменших подробиць через реальне дослідження книги і архівного документа як багатоаспектної та багатофункціональної системи. В цьому плані археографічний та бібліографічний описи є елементами одного порядку в структурі суспільної інформації". 2007 Article До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка) / Н.П. Швець // Рукописна та книжкова спадщина України. — К., 2007. — Вип. 11. — С. 48-69. — Бібліогр.: 90 назв. — укр. 2222-4203 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/48635 uk Рукописна та книжкова спадщина України Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Дослідження архівних та книжкових фондів
Дослідження архівних та книжкових фондів
spellingShingle Дослідження архівних та книжкових фондів
Дослідження архівних та книжкових фондів
Швець, Н.П.
До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка)
Рукописна та книжкова спадщина України
description Питання щодо необхідності проведення повного наукового опису рідкісних і цінних книжок неодноразово дискутувалося на сторінках бібліологічних видань. Підкреслювалося, що “повний науковий опис книжкових пам’яток має велике історико-книгознавче та загальнокультурне значення”. На певному етапі у повному бібліографічному опису стародруків та рідкісних видань використовується методика кодикологічного дослідження, оскільки “архівна та бібліотечна інформація, що міститься в писемних та друкованих документах, може бути принципово структурно розгорнута до найменших подробиць через реальне дослідження книги і архівного документа як багатоаспектної та багатофункціональної системи. В цьому плані археографічний та бібліографічний описи є елементами одного порядку в структурі суспільної інформації".
format Article
author Швець, Н.П.
author_facet Швець, Н.П.
author_sort Швець, Н.П.
title До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка)
title_short До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка)
title_full До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка)
title_fullStr До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка)
title_full_unstemmed До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка)
title_sort до методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи наукової бібліотеки львівського національного університету ім. і.я. франка)
publisher Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського НАН України
publishDate 2007
topic_facet Дослідження архівних та книжкових фондів
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/48635
citation_txt До методології дослідження “власницького знаку”: (досвід роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Я. Франка) / Н.П. Швець // Рукописна та книжкова спадщина України. — К., 2007. — Вип. 11. — С. 48-69. — Бібліогр.: 90 назв. — укр.
series Рукописна та книжкова спадщина України
work_keys_str_mv AT švecʹnp dometodologíídoslídžennâvlasnicʹkogoznakudosvídrobotinaukovoíbíblíotekilʹvívsʹkogonacíonalʹnogouníversitetuímíâfranka
first_indexed 2023-10-18T18:10:22Z
last_indexed 2023-10-18T18:10:22Z
_version_ 1796143503102705664