Асимптотична поведінка розв’язку лінійних стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
Necessary and sufficient conditions of the mean square exponential stability of a linear stochastic differential-difference equation of neutral type in the scalar case are obtained.
Gespeichert in:
Datum: | 2008 |
---|---|
Hauptverfasser: | Царков, Є.Ф., Малик, І.В. |
Format: | Artikel |
Sprache: | Ukrainian |
Veröffentlicht: |
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
2008
|
Schlagworte: | |
Online Zugang: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/4963 |
Tags: |
Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Zitieren: | Асимптотична поведінка розв’язку лінійних стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу / Є.Ф. Царков, І.В. Малик // Доп. НАН України. — 2008. — № 7. — С. 30-35. — Бібліогр.: 15 назв. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineÄhnliche Einträge
-
Експоненціальна поведінка в середньому квадратичному розв'язку стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу в критичному випадку
von: Малик, І.В., et al.
Veröffentlicht: (2008) -
Асимптотична поведінка в середньому квадратичному розв'язків систем стохастичних диференціально-функціональних рівнянь нейтрального типу
von: Малик, І.В., et al.
Veröffentlicht: (2009) -
Експоненційний ріст розв'язку стохастичного диференціально-функціонального рівняння нейтрального типу в скалярному випадку
von: Малик, І.В.
Veröffentlicht: (2009) -
Побудова областей стійкості лінійних диференціально-різницевих рівнянь
von: Клевчук, І.І., et al.
Veröffentlicht: (2012) -
Асимптотика збурених стохастичних диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
von: Малик, І.В., et al.
Veröffentlicht: (2011)