Російська срібна копійка в грошовому обігу України II половини XVII – I чверті XVIII ст.

Величезний за обсягом і дуже різноманітний за національним складом скарбовий матеріал ХVІІ – ХVІІІ ст., знайдений на території Центральної та Лівобережної України, є історичним джерелом великої ваги. Автор статті, використавши відомі монографії, довідники, каталоги, археологічні карти Київської та...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2005
Автор: Бакалець, О.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут історії України НАН України 2005
Назва видання:Історико-географічні дослідження в Україні
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/54042
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Російська срібна копійка в грошовому обігу України II половини XVII – I чверті XVIII ст. / О. Бакалець // Історико-географічні дослідження в Україні : Зб. наук. пр. — 2005. — Число 8. — С. 308-334 — Бібліогр.: 21 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Величезний за обсягом і дуже різноманітний за національним складом скарбовий матеріал ХVІІ – ХVІІІ ст., знайдений на території Центральної та Лівобережної України, є історичним джерелом великої ваги. Автор статті, використавши відомі монографії, довідники, каталоги, археологічні карти Київської та Подільської губерній, раніше не досліджені і сучасні нові скарби, зробив спробу прослідкувати процес поширення та утвердження в грошовому обігу Гетьманщини російських монет, насамперед срібної копійки. Здобувач досліджує і вперше вводить у науковий обіг матеріал про Глинський скарб 1929 року російських копійок ХVІ – ХVІІ ст., Піщанський скарб 1988 року (в якому поряд із західноєвропейськими зберігалося 10 срібних російських копійок), Журавлівський скарб польських монет 1990 року та Немирівський скарб 2004 року.