Периконцептуальные аспекты течения беременности и родов у беременных с перинатальными потерями

В статті наведено результати аналізу перинатальних втрат за даними Луганського міського пологового будинку. Проаналізовано 129 історій вагітності і пологів жінок з перинатальними втратами (I і II основна групи), що знаходилися на родорозродженні у наведеному рододопоміжному закладі у 2000-2001 рр....

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2012
Автори: Корниец, Н.Г., Гордиенко, Е.В., Жмурко, Т.П., Олешко, В.Ф., Валиев, О.А.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2012
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/56437
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Периконцептуальные аспекты течения беременности и родов у беременных с перинатальными потерями / Н.Г. Корниец, Е.В. Гордиенко, Т.П. Жмурко, В.Ф. Олешко, О.А. Валиев // Таврический медико-биологический вестник. — 2012. — Т. 15, № 2, ч. 1 (58). — С. 162-165. — Бібліогр.: 15 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:В статті наведено результати аналізу перинатальних втрат за даними Луганського міського пологового будинку. Проаналізовано 129 історій вагітності і пологів жінок з перинатальними втратами (I і II основна групи), що знаходилися на родорозродженні у наведеному рододопоміжному закладі у 2000-2001 рр. і 2010-2011 рр. Контрольну групу склали 59 пацієнток з терміновими пологами і живими новонародженими. В ході аналізу у пацієнток основних груп виявлено більш високий рівень соматичної патології, зростання питомої ваги штучних і мимовільних абортів, значне підвищення показників гінекологічної захворюваності з перевагою запальних захворювань жіночої статевої сфери і порушень менструальної функції, що було підґрунтям для ускладненого перебігу вагітності. Особливістю перебігу вагітності у жінок основних груп були ранній початок, важкий перебіг і резистентність до лікування ускладнень вагітності і, перш за все, фетоплацетарної дисфункції. Серед ускладнень пологового періоду провідне місце займають передчасні пологи, які у 35,48% жінок I основної і 44,15% жінок II основної групи призвели до перинатальних втрат плода.