Сульфідні мінерали в габроїдах анортозит-рапаківігранітної формації

Наведено дані щодо хімічного складу і форм виділення сульфідних мінералів у мафітових породах коростенського та корсунь-новомиргородського комплексів. Найпоширенішими є пірит і піротин, що зазвичай містять помітну домішку міді, цинку та кобальту. В невеликій кількості наявні власні сульфідні мінера...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Українське мінералогічне товариство
Дата:2010
Автор: Шумлянський, Л.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Українське мінералогічне товариство 2010
Назва видання:Записки Українського мінералогічного товариства
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/58699
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Сульфідні мінерали в габроїдах анортозит-рапаківігранітної формації / Л.В. Шумлянський // Записки Українського мінералогічного товариства. — 2010. — Т. 7. — С. 53-57. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Наведено дані щодо хімічного складу і форм виділення сульфідних мінералів у мафітових породах коростенського та корсунь-новомиргородського комплексів. Найпоширенішими є пірит і піротин, що зазвичай містять помітну домішку міді, цинку та кобальту. В невеликій кількості наявні власні сульфідні мінерали цих елементів. Вміст нікелю та свинцю у сульфідах заліза значно менший і зазвичай не перевищує перших десятих відсотка. Для порівняння подано відомості про сульфідні мінерали в мафітових породах анортозит-рапаківігранітних комплексів Польщі та Норвегії.