Перспективи промислової вугленосності глибоких горизонтів Львівсько-Волинського кам’яновугільного басейну

Уперше побудовано карту морфології серпуховського вугільного пласта v6 , яка відображає морфоструктурні, морфогенетичні особливості та зміни важливих гірничо-геологічних факторів і явищ та є його суцільним зображенням на всій території Львівсько-Волинського басейну – від Володимир-Волинського роз...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2010
Автори: Костик, І., Матрофайло, М., Шульга, В., Король, М.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України 2010
Назва видання:Геологія і геохімія горючих копалин
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/59517
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Перспективи промислової вугленосності глибоких горизонтів Львівсько-Волинського кам’яновугільного басейну / І. Костик, М. Матрофайло, В. Шульга, М. Король // Геологія і геохімія горючих копалин. — 2010. — № 3-4 (152-153). — С. 27-44. — Бібліогр.: 15 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Уперше побудовано карту морфології серпуховського вугільного пласта v6 , яка відображає морфоструктурні, морфогенетичні особливості та зміни важливих гірничо-геологічних факторів і явищ та є його суцільним зображенням на всій території Львівсько-Волинського басейну – від Володимир-Волинського розлому на півночі до Рава-Руського – на півдні і південному заході. Схарактеризовано морфоструктурні, морфогенетичні особливості, промислове значення пласта v6 на території в цілому і на окремих родовищах, ділянках басейну. Найбільш придатними для промислової розробки є центральна і південно-західна частини басейну внутрішньої зони Львівського палеозойського прогину на півдні і південному заході від м. Червоноград, де на значних ділянках пласт має стійкий розвиток і робочу потужність. Проведені дослідження свідчать про велику роль гідрографічних систем у створенні умов, сприятливих для формування робочої потужності пласта. Зіставлення результатів палеопотамічного аналізу вугленосних відкладів з особливостями морфології пласта v6 виявило, що при значному поширенні робочу потужність він має лише на ділянках, які належать до низів південної гілки Горохово-Рівненської, а також Дубненської палеогідрографічних систем.