Шляхи модернізаційного забезпечення розвитку ринку молока в Україні

У статті на підставі секторного аналізу ринку молока і молочної продукції в Україні визначені фактори негативного впливу, що призводять до зниження конкурентоспроможності та частки на ринку вітчизняної продукції. Проаналізовано вітчизняний та іноземний досвід дотаціювання та інші організаційно-фінан...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2012
Автори: Буркинський, Б.В., Лайко, О.І., Агінська, І.В., Островар, О.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України 2012
Назва видання:Економічні інновації
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/67091
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Шляхи модернізаційного забезпечення розвитку ринку молока в Україні / Б.В. Буркинський, О.І. Лайко, І.В. Агінська, О.В. Островар // Економічні інновації: Зб. наук. пр. — Одеса: ІПРЕЕД НАН України, 2012. — Вип. 47. — С. 38-52. — Бібліогр.: 12 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті на підставі секторного аналізу ринку молока і молочної продукції в Україні визначені фактори негативного впливу, що призводять до зниження конкурентоспроможності та частки на ринку вітчизняної продукції. Проаналізовано вітчизняний та іноземний досвід дотаціювання та інші організаційно-фінансові підходи для підтримки розвитку виробництва високоякісної молочної продукції. Запропоновано механізм модернізаційного забезпечення розвитку ринку молока в Україні, який полягає в трансформації системи управління секторами виробництва та дистрибуції готових виробів, приведення регуляторних механізмів у відповідність до сучасних умов господарювання та існуючої структури ринку. Головний акцент робиться на створенні ефективних з’єднувальних ланцюгів між секторами ринку молочних продуктів для максимально ефективного і швидкого обертання та відтворення ресурсів товаровиробників.