Амперометричні біосенсори для визначення формальдегіду

Описано клітинний і ензимний амперометричні біосенсори для аналізу формальдегіду за використання як біоелементів клітин генно-інженерного продуцента формальдегіддегідрогенази й очищеного препарату формальдегіддегідрогенази. Для них досліджено біоаналітичні характеристики. Лінійний діапазон для ензи...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2007
Автори: Демків, О., Вус, Б., Гончар, М.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Західний науковий центр НАН України і МОН України 2007
Назва видання:Праці наукового товариства ім. Шевченка
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/74090
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Амперометричні біосенсори для визначення формальдегіду / О. Демків, Б. Вус, М. Гончар // Праці Наукового товариства ім. Шевченка. — Л., 2007. — Т. XVIII: Хемія і біохемія. — С. 219–227. — Бібліогр.: 20 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Описано клітинний і ензимний амперометричні біосенсори для аналізу формальдегіду за використання як біоелементів клітин генно-інженерного продуцента формальдегіддегідрогенази й очищеного препарату формальдегіддегідрогенази. Для них досліджено біоаналітичні характеристики. Лінійний діапазон для ензимного біосенсора простежується для концентрації формальдегіду в межах 2 — 20 мМ, для клітинного, нижчий – у межах 1 — 6 мМ. Обидва біосенсори виявили високу селективність до формальдегіду, даючи досить низькі відгуки на інші альдегіди. Ензимний біосенсор стабільний при зберіганні протягом 15 діб, а операційна стабільність біосенсора зберігається протягом 20 год. Цей біосенсор було використано для аналізу формальдегіду в реальних зразках. Показано добру кореляцію результатів, отриманих біосенсорним методом, порівняно з іншими методами аналізу.